Výkup podílu bytů

Spoluvlastníkem bytu se stanete, pokud zdědíte byt po babičce se svými sourozenci, koupíte byt se svým manželem nebo manželkou nebo s někým za tím účelem, že jej budete pronajímat a o zisk se budete dělit. Výhodou v tomto případě je, že i náklady na rekonstrukci a údržbu se dělí mezi počet spoluvlastníků. Množství povinností je pak určeno podle velikosti podílu. Co ale dělat, pokud v bytě po babičce bydlet nechcete, v manželství se rozvádíte nebo spoluvlastnictví bytu za účelem podnikání není tak výhodné, jak se nejdřív mohlo zdát? Chcete prodat svůj podíl, protože se se spoluvlastníkem nemůžete dohodnout na správě majetku? Potřebujete peníze nebo máte problém s exekucí, dluhem nebo jste Vy nebo spoluvlastník v insolvenci?

Jak mohu podíl prodat?

Pokud nechcete svůj podílem dále disponovat nebo ho darovat, můžete se obrátit na nás. Nabízíme Vám výkup podílu bytů v České republice. Zajímáme se o výkup jakkoliv velkého podílu, vykupujeme jen podíly od jejich majitelů. Pomůžeme Vám s prodejem bytu s dluhy, v exekuci nebo zatížené věcným břemenem.

Jak výkup probíhá?

Kontaktujte nás a náš pracovník si s Vámi sjedná nezávaznou schůzku. Na ní s naším specialistou proberete situaci a projdete si všechna možná řešení. Bude záležet jen na vás, zda některé z nich využijete. V případě Vašeho dalšího zájmu se s makléřem domluvíte na prohlídce bytu, aby stanovil cenu podílu. Výše ceny záleží na velikosti podílu a stavu bytu. Vše bude probíhat diskrétně a nebudeme kontaktovat Vaše spolumajitele.

Jaké další výhody má výkup podílu bytu?

Na základě domluvy o prodeji podílu sepíšeme návrh kupní smlouvy a postaráme se také o návrh na vklad do katastru.  V případě exekucí a dluhů nabízíme právnickou pomoc a jednání s úřady. Peníze za výkup podílu bytu od nás obdržíte po podpisu kupní smlouvy. Zároveň se vyhnete nepříjemnostem v podobě návštěv různých zájemců a dlouhého čekání na prodej.