Výkup podílu domů

Pokud jste vlastníkem části domu, někdy se stane, že mezi spoluvlastníky dochází k neshodám. Někdy se nemusíte s ostatními spoluvlastníky dohodnout na jeho rekonstrukci, jindy je dům z nedbalosti některého z vlastníků v exekučním řízení. Ne vždy také spoluvlastníci spravedlivě přistupují k povinnostem, které jim stanovuje velikost podílu. Ve všech těchto případech je spoluvlastnictví domu spíš velkou starostí než radostí. Pokud se rozhodnete, že svůj podíl prodáte, ne vždy se Vám to může povést prodat. V tomto případě nabízíme velmi rychle a diskrétně výkup podílu domu. Pomůžeme Vám i v případě rozvodového řízení, pokud se s Vámi manžel nebo manželka nechce nebo nemůže vypořádat.

Vykupujeme podíly domu po celé České republice a peníze Vám vyplatíme podle Vašeho přání buď hotově, nebo na účet. Problém pro nás není ani řešení těch situací, kdy je dům v exekuci, zástavě nebo je zatížený věcným břemenem.

Proč je výkup podílu domu výhodný?

Pokud máte finanční problémy, obdržíte finance co nejdříve. Také v případě exekuce nebo dražby prodejem podílu můžete získat Vyšší finanční částku.

Jak výkup podílu domu probíhá?

Jestliže spoluvlastníci nechtějí Váš podíl odkoupit a Vám se nedaří podíl nikomu prodat, kontaktujte našeho specialistu. Na základě emailové zprávy nebo vyplnění kontaktního formuláře Vás bude náš pracovník zpětně kontaktovat. Společně proberete Vaši situaci a domluvíte se na návštěvě makléře. Ten zajistí znalecký posudek a po prohlídce domu určí nejvyšší možnou cenu pro výkup podílu domu.

Jak mám vyplnit všechny formuláře?

Poté, co nás kontaktujete za účelem výkupu podílu domu, postaráme se, aby to bylo pro vás jako pro klienta co nejvíce bezstarostné. Zajistíme veškerý právní servis a vypracujeme kupní smlouvy.  Případně exekucí, břemene nebo dluhů zajistíme veškerou komunikaci a jednání s věřiteli a úřady. Následně vypracujeme přiznání k dani z převodu nemovitosti včetně návrhu na vklad do katastru nemovitostí.