Výkup podílu nemovitosti

Spoluvlastníkem nemovitosti, bez ohledu na to, zda jde o byt, dům, chatu nebo chalupu, se stáváte v okamžiku, kdy zdědíte část nemovitosti nebo nemovitost s někým koupíte společně. O nemovitost se pak staráte na základě velikosti podílu, jehož jste vlastníkem.

V jakých situacích využít výkup podílu nemovitosti?

Výkup podílu nemovitosti je nejvhodnější řešení v případě, že z jakéhokoliv důvodu potřebujete rychle peníze. Jde o rychlé a diskrétní řešení, pokud podíl nechtějí odkoupit ostatní spoluvlastníci a Vy nechcete zdlouhavě nabízet podíl v realitní kanceláři a čekat na zájemce, kteří si budou chtít nemovitost nejprve prohlédnout. Vzhledem k tomu, že vykupujeme všechny nemovitosti v České republice, nemusíte mít obavy, že nevhodná lokalitu prodej zdrží. Také si vezmeme na starosti všechna papírování a jednání, pokud je Vaše nemovitost v exekuci, v zástavě nebo zatížená dluhem či věcným břemenem. Vykupujeme i nemovitost v dražbě, nebo pokud je majitel v insolvenci. Můžete se na nás obrátit i v případě majetkového vyrovnání během rozvodového řízení.

Jak při výkupu podílu nemovitosti postupujeme?

Pokud máte o prodej zájem, není nic jednoduššího, než nás nezávazně kontaktovat a zjistit, jaké řešení nabízíme. Na základě Vašeho telefonátu se sejdete s naším makléřem, který vypracuje pro Vás nejlepší možnou nabídku. Po obhlídce nemovitosti makléř Váš podíl ocení a nabídne nejvyšší možnou cenu výkupu podílu nemovitosti.

Jestliže nabídku přijmete, připravíme kupní smlouvu. Po jejím podpisu Vám můžeme ihned vyplatit peníze. Také se postaráme o vypořádání dluhu nebo exekuce a pomůžeme Vám s právnickými otázkami v této záležitosti. Připravíme návrh na vklad do katastru nemovitostí. Vše pro Vás bude bez starostí a bez obíhání úřadů a jednání s nimi, bez zajišťování formulářů a jakéhokoliv jiného zjišťování.