Výkup podílu pozemků

Zdědili jste část pozemku, o který nestojíte, nebo máte pozemek, který jste se snažili spolu s ostatními spoluvlastníky obhospodařovat a zajišťovat, ale zisk z něj nemáte stále žádný? V tomto případě určitě přemýšlíte o prodeji Vašeho podílu. Situace se může komplikovat, protože spoluvlastníci nechtějí nebo nemohou podíl odkoupit, nebo jsou proti.

Jak prodat svůj podíl?

V některých případech spoluvlastníci o Váš podíl nestojí a Vy nenajdete nikoho, kdo by ho odkoupil. My Vám nabízíme výkup Vašeho podílu pozemku rychle, diskrétně a nemusíte mít obavy, že bychom kontaktovali další spoluvlastníky. Kontaktujte našeho zaměstnance, který s Vámi probere Vaši situaci a vysvětlí možnosti výkupu podílu pozemků a celý jeho postup.

Jakých pozemků se výkup podílu týká?

Vykupujeme podíl zemědělských i komerčních pozemků a to na území celé České republiky. Cena výkupu podílu pozemku se odvíjí na umístění a stavu pozemku. Vykupujeme nevyužitou plochu, ornou půdu, stavební parcely, pole, pastviny, zahrady apod.

Co bude následovat?

Na základě informací, které našemu specialistovi poskytnete, se domluvíte na schůzce s makléřem, který se přijede na Váš pozemek podívat a určí jeho cenu. S běžně nabízenými cenami nebo s cenami v případě prodeje pozemku v exekuci jde o nejvyšší možnou nabídku.

V případě souhlasu se snažíme o co nejrychlejší a nejdiskrétnější jednání. Zároveň vyřizujeme všechny formality a papírování za Vás. Náš specialista připraví kupní smlouvu a návrh vkladu do katastru nemovitostí.

Pokud je pozemek zatížen exekucí, věcným břemen nebo dluhy, umíme situaci také vyřešit a jednáme za Vás jak s věřiteli, jak s úřady. Nabízíme také veškerý právní a poradenský servis a další znalecké posudky.

Peníze Vám podle domluvy budou vyplaceny hotově nebo převedeny na účet. Částku se dozvíte vždy po návštěvě makléře a vypracování znaleckého posudku.